- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Stebulės laikiklio įvorė
Stebulės laikiklio įvorė
| Prekės kodas | 20 93 1333 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 1333 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Centras / Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Storis [mm] | 50mm |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Forma | Įtvirtinta |
| Prekės kodas | 20 93 1333 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Centras / Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė / Vidinis |
| Storis [mm] | 50mm |
| Storis [mm] | 65mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 53mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Forma | Įtvirtinta |