- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Pakabos statramsčio atraminis guolis
Pakabos statramsčio atraminis guolis
| Prekės kodas | 20 93 6779 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 6779 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Paviršius | Cinkuota |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rutulinio guolio |
| Prekės kodas | 20 93 6779 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Apatinis / Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 10mm |
| Aukštis [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Paviršius | Cinkuota |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be rutulinio guolio |