- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas
Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas
| Prekės kodas | 20 93 6429 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 6429 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 915mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Pilka |
| Spalva | Mėlyna |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių tipas | Stabdžių diskas/trinkelės |
| Kabelio ilgis [mm] | 851mm |
| Prekės kodas | 20 93 6429 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 915mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Pilka |
| Spalva | Mėlyna |
| Spalva | Juoda |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių tipas | Stabdžių diskas/trinkelės |
| Kabelio ilgis [mm] | 851mm |