- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | 20 93 4512 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 4512 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 278mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 143mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 470N |
| Eiga [mm] | 70mm |
| Prekės kodas | 20 93 4512 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Ilgis [mm] | 278mm |
| Korpuso ilgis [mm] | 143mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 8mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 18mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 470N |
| Eiga [mm] | 70mm |