- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | 20 93 4510 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 4510 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Korpuso ilgis [mm] | 156mm |
| Ilgis [mm] | 261mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 470N |
| Eiga [mm] | 78mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su aktyvinta pėsčiųjų apsauga |
| Prekės kodas | 20 93 4510 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Korpuso ilgis [mm] | 156mm |
| Ilgis [mm] | 261mm |
| Montavimo taškų skersmuo [mm] | 17,8mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Išstūmimo jėga [N] | 470N |
| Eiga [mm] | 78mm |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su aktyvinta pėsčiųjų apsauga |