- Prekių katalogas
- Tepimas
- Tarpiklis, alyvos išleidimo angos kaištis
Tarpiklis, alyvos išleidimo angos kaištis
| Prekės kodas | 20 93 1703 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 20 93 1703 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 1,4mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 22mm |
| DIN / ISO | 7603 |
| Medžiaga | Varis |
| Prekės kodas | 20 93 1703 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 1,4mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 22mm |
| DIN / ISO | 7603 |
| Medžiaga | Varis |