- Prekių katalogas
- Cilindro galvutė
- Tarpiklis, vožtuvo šerdis
Tarpiklis, vožtuvo šerdis
| Prekės kodas | 12017224 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Cilindro galvutė |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 12017224 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Įleidimo pusė |
| Montavimo vieta | Išėjimas |
| Aukštis 1 [mm] | 5mm |
| Aukštis [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 7,8mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 11mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Prekės kodas | 12017224 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Įleidimo pusė |
| Montavimo vieta | Išėjimas |
| Aukštis 1 [mm] | 5mm |
| Aukštis [mm] | 8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 7,8mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 11mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |