- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 10934594 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10934594 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 208mm |
| Plotis [mm] | 144mm |
| Storis [mm] | 144mm |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Prekės kodas | 10934594 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 208mm |
| Plotis [mm] | 144mm |
| Storis [mm] | 144mm |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Įtampa [V] | 12V |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |