- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 10919478 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10919478 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Įstrižiniam balansyrui |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 10919478 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 75mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 54mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Įstrižiniam balansyrui |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |