- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 10918073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10918073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | 10918073 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |