- Prekių katalogas
- Ašies pavara
- Vibracijos slopintuvas, kardaninis velenas
Vibracijos slopintuvas, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 10870031 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Ašies pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10870031 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 26mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 133mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 80mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Paviršius | Nudažyta |
| Prekės kodas | 10870031 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 26mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 133mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 80mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Paviršius | Nudažyta |