- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Šarnyro stabilizatorius
Šarnyro stabilizatorius
| Prekės kodas | 10 79 0083 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10 79 0083 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 10 79 0082 |
| Ilgis [mm] | 115mm |
| Storis [mm] | 24mm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |
| Prekės kodas | 10 79 0083 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 10 79 0082 |
| Ilgis [mm] | 115mm |
| Storis [mm] | 24mm |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Metalas |
| Strypas / statramstis | Stabilizatoriaus traukė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su guminiais guoliais |