- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P324 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P324 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Plotis [mm] | 105mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Aukštis [mm] | 72,5mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 1vienai ašiai |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 210mm |
| Stabdžių sistema | AP LOCKHEED |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 05P324 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Plotis [mm] | 105mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Aukštis [mm] | 72,5mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 1vienai ašiai |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 210mm |
| Stabdžių sistema | AP LOCKHEED |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |