- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P1561 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P1561 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis [mm] | 74,9mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0151 |
| Plotis [mm] | 180,1mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 05P1561 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Aukštis [mm] | 74,9mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0151 |
| Plotis [mm] | 180,1mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |