- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 40 92 3003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40 92 3003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 64mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 40 92 3003 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 64mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 78mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |