- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių diskas
Stabdžių diskas
| Prekės kodas | R1405P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R1405P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Centravimo skersmuo [mm] | 61mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 265mm |
| Stabdžių disko storis [mm] | 10mm |
| Aukštis [mm] | 44mm |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Angų skaičius | 5 |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | R1405P |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Centravimo skersmuo [mm] | 61mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 265mm |
| Stabdžių disko storis [mm] | 10mm |
| Aukštis [mm] | 44mm |
| Stabdžių disko tipas | Visiškai |
| Angų skaičius | 5 |
| Minimalus storis [mm] | 9,5mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |