- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 40 79 0018 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40 79 0018 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Prekės kodas | 40 79 0018 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Plotis [mm] | 52mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |