- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 62540012 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 62540012 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 8,6mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71,5mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 62540012 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 8,6mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71,5mm |
| Medžiaga | Metalas |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |