- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
Frikcinis guolis, pakabos statramsčio atramos montavimas
| Prekės kodas | 50 91 7157 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50 91 7157 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 86mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 117mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 50 91 7157 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 12mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 86mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 117mm |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |