- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 19019103B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 19019103B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Aukštis [mm] | 9,5mm |
| Aukštis 1 [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 118mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 95mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| OE numeriui | 8970715611 |
| Prekės kodas | 19019103B |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Transmisijos galas |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su junge |
| Aukštis [mm] | 9,5mm |
| Aukštis 1 [mm] | 13mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 118mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 95mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| OE numeriui | 8970715611 |