- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 40 60 0014 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 40 60 0014 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 56mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Prekės kodas | 40 60 0014 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Storis [mm] | 56mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 58mm |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |