- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P1134 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P1134 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis [mm] | 57mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Plotis [mm] | 64mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 110mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 05P1134 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis [mm] | 57mm |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Plotis [mm] | 64mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu nusidėvėjimo jutikliu |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 110mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |