- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P725 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P725 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Storis [mm] | 15,5mm |
| Plotis [mm] | 63,3mm |
| Aukštis [mm] | 63,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Prekės kodas | 05P725 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Storis [mm] | 15,5mm |
| Plotis [mm] | 63,3mm |
| Aukštis [mm] | 63,2mm |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |