- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Pakabos sfera, pneumatinė pakaba
Pakabos sfera, pneumatinė pakaba
| Prekės kodas | 10 56 0016 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10 56 0016 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Slėgis [bar] | 23bar |
| Storis [mm] | 138,5mm |
| Storis [mm] | 166mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10 x 1 |
| Vidinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu |
| Prekės kodas | 10 56 0016 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Slėgis [bar] | 23bar |
| Storis [mm] | 138,5mm |
| Storis [mm] | 166mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 105mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10 x 1 |
| Vidinio sriegio matmuo | M16 x 1,5 |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su važiavimo aukščio reguliavimu |