- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Atraminis buferis, pakaba
Atraminis buferis, pakaba
| Prekės kodas | 10930839 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10930839 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 10 93 0837 |
| Ilgis [mm] | 93mm |
| Plotis [mm] | 83mm |
| Storis [mm] | 15mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 10930839 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 10 93 0837 |
| Ilgis [mm] | 93mm |
| Plotis [mm] | 83mm |
| Storis [mm] | 15mm |
| Medžiaga | Guma |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |