- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 110122310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 110122310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 122mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 69mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Krumplių skaičius | 27 |
| Prekės kodas | 110122310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 122mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Aukštis [mm] | 69mm |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Krumplių skaičius | 27 |