- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 60 93 1513 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 60 93 1513 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 195mm |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 60 93 1513 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 195mm |
| Plotis [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |