- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | VO-ES-8255 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | VO-ES-8255 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M16X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M12X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | VO-ES-8000 |
| Skersmuo 1 [mm] | 18mm |
| Forma | Pakreipta |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 85mm |
| Ilgis 2 [mm] | 21,5mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |
| Montavimo vieta | Išor. / Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | VO-ES-8255 |
| Gamintojų leidimas | MOOG |
| Sriegio matas 1 | M16X1.5 |
| Sriegio matas 2 | M12X1.5 |
| Porinis gaminio numeris | VO-ES-8000 |
| Skersmuo 1 [mm] | 18mm |
| Forma | Pakreipta |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Ilgis 1 [mm] | 85mm |
| Ilgis 2 [mm] | 21,5mm |
| Pakuotės ilgis [cm] | 13cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,5cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 6,5cm |
| Montavimo vieta | Išor. / Priekinė ašis, kairė |