- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Veleno sandariklis, alkūninis velenas
Veleno sandariklis, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 190003010 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 190003010 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | ASW |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Storis [mm] | 7mm |
| Prekės kodas | 190003010 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | ASW |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Susukimo tipas | Sukimas į dešinę |
| Išorinis skersmuo [mm] | 50mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Storis [mm] | 7mm |