- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 21653104 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 21653104 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Bendras ilgis [mm] | 60mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,2mm |
| Svoris [kg] | 0,1kg |
| Montavimo vieta | Dešinė / Galinė ašis / Išor. / Kairė / Priekinė ašis / Vidinis |
| Prekės kodas | 21653104 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Bendras ilgis [mm] | 60mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14,2mm |
| Svoris [kg] | 0,1kg |
| Montavimo vieta | Dešinė / Galinė ašis / Išor. / Kairė / Priekinė ašis / Vidinis |