- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB4181 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB4181 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 155,2mm |
| Aukštis [mm] | 62,8mm |
| Aukštis 1 [mm] | 68,4mm |
| Storis [mm] | 18,1mm |
| WVA numeris | 24710 |
| WVA numeris | 24826 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,854kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 21,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,8cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB4181 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 155,2mm |
| Aukštis [mm] | 62,8mm |
| Aukštis 1 [mm] | 68,4mm |
| Storis [mm] | 18,1mm |
| WVA numeris | 24710 |
| WVA numeris | 24826 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,854kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 21,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 7,8cm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |