- Prekių katalogas
- Degalų tiekimo sistema
- Kuro filtras
Kuro filtras
| Prekės kodas | 30-ECO009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Degalų tiekimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 30-ECO009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 92mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 32mm |
| OE numeriui | 5818005 |
| Prekės kodas | 30-ECO009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Filtro tipas | Filtro įdėklas |
| Ilgis [mm] | 92mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 69,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 32mm |
| OE numeriui | 5818005 |