- Prekių katalogas
- Kėbulas
- Dujinė spyruoklė, gaubtas
Dujinė spyruoklė, gaubtas
| Prekės kodas | PX20232 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Kategorija | Kėbulas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | PX20232 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Pakartotinai naudojamas originalus apsauginis vamzdis |
| Išstūmimo jėga [N] | 280N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis [mm] | 584mm |
| Prekės kodas | PX20232 |
| Gamintojų leidimas | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Pakartotinai naudojamas originalus apsauginis vamzdis |
| Išstūmimo jėga [N] | 280N |
| Korpuso skersmuo [mm] | 18mm |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 8mm |
| Ilgis [mm] | 584mm |