- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH1072 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH1072 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Porinis gaminio numeris | R-H1073 |
| OE numeriui | 587372E360 |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 351mm |
| Prekės kodas | RH1072 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Skersmuo [mm] | 10,2mm |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Porinis gaminio numeris | R-H1073 |
| OE numeriui | 587372E360 |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 351mm |