- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H0966 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H0966 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 EXT |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 3M51-2282-FB |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Ilgis [mm] | 380mm |
| Prekės kodas | R-H0966 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 EXT |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 3M51-2282-FB |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Ilgis [mm] | 380mm |