- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H0951 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H0951 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 15mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 306mm |
| Prekės kodas | R-H0951 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 15mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 306mm |