- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0844 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0844 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1,0mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,0mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 34306792253 |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 221mm |
| Prekės kodas | RH0844 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1,0mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1,0mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 34306792253 |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 221mm |