- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0782 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0782 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M12x1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 13mm |
| Ilgis [mm] | 280mm |
| Prekės kodas | RH0782 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M12x1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 13mm |
| Ilgis [mm] | 280mm |