- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0457 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0457 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Sriegio matas 1 | M10X1 |
| Sriegio matas 2 | M10X1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 9064280635 |
| Sriegio ilgis [mm] | 10mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15,5mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 493mm |
| Prekės kodas | RH0457 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Sriegio matas 1 | M10X1 |
| Sriegio matas 2 | M10X1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 9064280635 |
| Sriegio ilgis [mm] | 10mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 14mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15,5mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 493mm |