- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0291 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0291 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| OE numeriui | 4447739 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su žiedine jungtimi |
| Sriegio ilgis [mm] | 11,6mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įdubiamuoju varžtu |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 463mm |
| Prekės kodas | RH0291 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo [mm] | 10mm |
| OE numeriui | 4447739 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su žiedine jungtimi |
| Sriegio ilgis [mm] | 11,6mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įdubiamuoju varžtu |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 463mm |