- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0256 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0256 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10X100 |
| Sriegio matas 2 | M10X100 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Porinis gaminio numeris | R-H0255 |
| OE numeriui | 1035270 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vamzdžiu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 540mm |
| Prekės kodas | RH0256 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10X100 |
| Sriegio matas 2 | M10X100 |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Porinis gaminio numeris | R-H0255 |
| OE numeriui | 1035270 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vamzdžiu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 540mm |