- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0126 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0126 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 4806G1 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vamzdžiu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Ilgis [mm] | 530mm |
| Prekės kodas | RH0126 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio tipas | Su išoriniu sriegiu |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 2 [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| OE numeriui | 4806G1 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su vamzdžiu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Ilgis [mm] | 530mm |