- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | R-H0059 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-H0059 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su žiedine jungtimi |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Sriegio žingsnis 1 [mm] | 1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15mm |
| Ilgis [mm] | 516mm |
| Prekės kodas | R-H0059 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | Banjo |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 10mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su žiedine jungtimi |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su poveržlėmis |
| Sriegio žingsnis 1 [mm] | 1mm |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 15mm |
| Ilgis [mm] | 516mm |