- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių žarnelė
Stabdžių žarnelė
| Prekės kodas | RH0025 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RH0025 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1,5 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1,5 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įdubiamuoju varžtu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 563mm |
| Prekės kodas | RH0025 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Sriegio tipas | Su vidiniu sriegiu |
| Sriegio dydis | M10x1,5 |
| Sriegio matas 1 | M10x1 |
| Sriegio matas 2 | M10x1,5 |
| Vidinis sriegis [mm] | M10x1mm |
| Vidinis sriegis 1 [mm] | M10x1mm |
| Prijungimo mechanizmai | Banjo |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su sandarikliu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su įdubiamuoju varžtu |
| Rakto plotis 1 [mm] | 11mm |
| Rakto plotis 2 [mm] | 17mm |
| Vidinio sriegio matmuo | M10x1 |
| Ilgis [mm] | 563mm |