- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | RA0348 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RA0348 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| OE numeriui | 7384950 |
| Bendras ilgis [mm] | 550mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Varža [kOhm] | 1,1kOhm |
| Prekės kodas | RA0348 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| OE numeriui | 7384950 |
| Bendras ilgis [mm] | 550mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Jungties korpuso forma | D-forma |
| Varža [kOhm] | 1,1kOhm |