- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | RA0274 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RA0274 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| OE numeriui | A1685400117 |
| Varža [Ohm] | 1 650Ohm |
| Bendras ilgis [mm] | 570mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo angų skaičius | 2 |
| Prekės kodas | RA0274 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| OE numeriui | A1685400117 |
| Varža [Ohm] | 1 650Ohm |
| Bendras ilgis [mm] | 570mm |
| Temperatūros riba nuo [°C] | −40°C |
| Temperatūros sritis iki [°C] | 150°C |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Montavimo angų skaičius | 2 |