- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | RA0190 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RA0190 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0272 |
| OE numeriui | 96959997 |
| Bendras ilgis [mm] | 740mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Montavimo aukštis [mm] | 26,5mm |
| Prekės kodas | RA0190 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Jutiklio tipas | Pasyvus jutiklis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su kabeliu |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Porinis gaminio numeris | R-A0272 |
| OE numeriui | 96959997 |
| Bendras ilgis [mm] | 740mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Montavimo aukštis [mm] | 26,5mm |