- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | RK1216 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RK1216 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių sistema | VARGA |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 12mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 328mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K1215 |
| Prekės kodas | RK1216 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Stabdžių sistema | VARGA |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 12mm |
| Stabdžių disko skersmeniui [mm] | 328mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K1215 |