- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | R-K0847 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-K0847 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 66mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 28mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 110mm |
| Porinis gaminio numeris | R-K0848 |
| Prekės kodas | R-K0847 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 66mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 28mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 110mm |
| Porinis gaminio numeris | R-K0848 |