- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių apkaba
Stabdžių apkaba
| Prekės kodas | RK0821 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | RK0821 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 40mm |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 11mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 80mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K0820 |
| Prekės kodas | RK0821 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Stabdžių apkabos tipas | Stabdžių apkaba (1 stūmoklis) |
| Stūmoklio skersmuo [mm] | 40mm |
| Stabdžių sistema | BOSCH |
| Stabdžių disko storiui [mm] | 11mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 80mm |
| Medžiaga | Ketus |
| Porinis gaminio numeris | R-K0820 |